Červen 2009

Kyuhyun at Music Bank

29. června 2009 v 15:46 | Kyu |  >Kyuhyun
credit: Kyuhyun baidu bar, dailyvita.net; sj-world

Eunhyuk at Music Bank

29. června 2009 v 15:36 | Kyu |  >Eunhyuk
credit: sj-world

SJ's Perf @ Golden Melody Awards (Neorago, Sorry Sorry)

28. června 2009 v 23:49 | Kyu |  °°Super Junior°°
credits: as tagged ( music.sohu.com ) , mydaily ( unwatermarked photo ); sj-world

Eeteuk in Introducing Star Friend Survival

28. června 2009 v 23:36 | Kyu |  >Leeteuk
credit: 벨르보@sjmarket; sj-world
reupload: karai_kuma@sj-world.net

[OFFIC+FAN] SJ at Taoyuan International Airport

28. června 2009 v 23:28 | Kyu |  °°Super Junior°°
credits: as tagged ( ent.tom.com , ent.qq.com , mysj-home.com ); sj-world
reup: moniicax3@sj-world.net

Sungmin pic

28. června 2009 v 16:56 | Kyu |  >Sungmin

Kibum will not be participating in SuperShow // KiBum se nezúčastní SuperShow

27. června 2009 v 17:01 | Kyu |  °°Super Junior°°
English:
Super Junior KiBum has been known to have injured his legs and will not be participating for Super Junior's concert opening in July.
It was known that KiBum has fell down while exercising on 13th June and had to receive treatment for 6 weeks. His injured left leg will also have to be in a cast.

The physician who tended to KiBum's injuries, "It is not advisable for him to take part in the powerful dancesteps for the concert, he should be careful with is injury and advisable not to participate in the concert."

KiBum said, "I'm so sorry to be of trouble. Even though it is a shame that I cannot take part in the concert, I'm sure the other members will present great performances in my stead. Please do look forward to Super Junior's concert."

Super Junior's 2nd concert 'The 2nd ASIA TOUR 'SUPER SHOW Ⅱ' will be held from 17th till 19th July in Seoul.

Czech:
Jak bylo známo, Super Junior KiBum si zranil nohu a nezúčastní se úvodního koncertu Super Junior v červenci.
Bylo známo, že Kibum spadl když nacvičoval 13. června a musí podstoupit šestitýdenní léčbu. Jeho zranění levé nohy bude také muset být v sádře (tohle tipuju páč mi je jako fakt divný, kdyby musela být v obsazení o_O)

Lékař, který ošetřoval KiBumova zranění řekl, "Není pro něj vhodné dělat složité (velké či zbytečné) taneční pohyby, na své zranění by měl být opatrný a neměl by se účastnit koncertu."

KiBum řekl, "Je mi líto za potíže. Dokonce jsem myslel, že je to hanba, že se nemůžu zúčastnit koncertu, jsem si jistý, že ostatní členové předvedou skvělé představení i beze mě na mém místě. Prosím těšte se na koncert Super Junior."

Druhý koncert Super Junior "The 2nd Asia Tour 'Super Show II' se bude konat od 17. do 19. července v Seoulu.

my credit: sj-world.net
original article; mydaily, newsen, news.mk, asiae
translated article (english): sookyeong@kbites
credit from sj-world: miracle@sj-world.net
czech translation: kyasurin.blog.cz

... BTW pardon za mou angličtinu, všichni víme, že není vůbec dokonalá ... Ale tak nějak přibližně to tam všechno je :) ... S láskou, vaše Kyu ...

ShiHae 3

27. června 2009 v 12:27 | Kyu |  >>Pairing

Leeteuk, selected as "the best idol group leader"

25. června 2009 v 22:01 | Kyu |  >Leeteuk


Accoriding to Netizens, it's the 13 members group Super junior Leader Leeteuk. He has been selected as the best looking leadership for an idol group in the community portals. On those sites, from the 16th to the 23rd, they had to answer the question "Who is the leader who you think has the best leadership?" Once the survey done, the results have been announced on the 24th morning.
According to the survey, the oldest member and leader of super junior Leeteuk got 15 724votes (34.2%) out of the 45928people voting, which gave him the first place. Netizens said that "the 13 members have been led wisely" and that's why they gave Leeteuk a high score.
SonyuhShidae Taeyeon got 10171votes (22.1%), Dong bang shin Uknow Yunho got 9850votes (21.4%) making them 2nd and 3rd of the survey. SS501 Kimhyunjoong, Shinee onew, 2pm jaebum were following in the top.

Kim Heechul who is the same age as Leeteuk admired his leadership, different from everyone else: "he always puts the members before himself" and "even if he gets angry at his dongsaengs in the end he gives them a tight hug and say he is sorry".


Source
Translated by Alice @ sj-world.net
Cr: sj-world

Btw omlouvám se, že tu není český překlad, ale jakmile budu mít čas, určitě ho sem hodím ^.^y

Eunhyuk na koloběžce

23. června 2009 v 16:08 | Kyu |  >Eunhyuk
Click for a larger view

Gif

23. června 2009 v 16:04 | Kyu |  °°Super Junior°°
Click for a larger view

EunHae 8

22. června 2009 v 15:44 | Kyu |  >>Pairing

Donghae pics 9

22. června 2009 v 15:42 | Kyu |  >Donghae

RyeoSung//Vánoce

19. června 2009 v 22:47 | Kyu |  >>FanFictions
Když zazvonil zvonek, ležel jsem už v posteli. Bylo dvacátýho třetího prosince, těsně před Vánocema a už půlnoc. Takže vlastně bylo už čtyřidvacátýho. Ale takový kraviny jsem neřešil. Prostě mě někdo vytáhnul z postele a já jsem, ač věrný zásadě pozdě v noci neotvírat, z vyhřátého pelíšku vylezl. Když jsem si u dvěří připravoval hlasivky a kouknul do kukátka, zůstal jsem přimrazeně stát.
Venku na chodbě stál YeSung, můj kamarád ze střední školy. Do něj jsem by celou dobu studia zamilovanej. On se to nikdy nedoszvěděl. Nesměl. To by byl konec našeho přátelství...Zavázal jsem si župan a odemkl. Co jsem v kukátku neviděl, byl kufr stojící u YeSungovových nohou. On sám měl na sobě černé kalhoty a dlouhý kabát, který si pamatuju ještě ze střední, zmačkanou košili a rozvázanou kravatu. Prostě neupravený, jako by na poslední chvíli vyběhl z bytu. A jak jsem se později dozvěděl, taky že jo. Ale teď tam stál, na chodbě, zoufalý pohled v očích.
"Ahoj RyeoWook," pozdravil mě. Jakmile promluvil, pochopil jsem neupravený vzhed. YeSung byl totálně namol. "Jako ty víš, že bych neot - neot - neotravoval, ale..." škyt... "Midori mě vyhodila z bytu. Prostě jsem našel svoje... svoje... věci... před dveřma našeho bytu... klíč taky ne - ne - nešel strčit do zámku a ..."
"Jasně, vyhodila tě," přerušil jsem jeho proslov. Venku byla zima... "A ty nemáš kde spát, co?" Jak my mohl, když jeho rodina bydlí dost daleko a k nikomu jinýmu by se v tomhle stavu asi neodvážil. Asi by ale ke mně neměl takovou důvěru, kdybych ho celou střední školu nechránil - byl tehdy taková vyžle, takový párátko, že si na chudáčkovi všichni chtěli zkoušet svou sílu. A já byl pravý opak. Když pak přišli domů s monoklem, rychle přestali YeSunga otravovat. A teď přišel ke mně. A já nevím, jestli z toho mám mít radost nebo ne... "Tak pojď..." otevřu dveře dokořán. Nemá, kam jinam jít...
Těsně za dveřma se svalil na zem. Usnul...
Uložil jsem ho k sobě do postele. Byl celý cítit kouřem, ale odvážil jsem se sléct jen z riflí a z bot. Nemusel bych se ovládnout. Jasně, nic bych mu neudělal, možná pohlazení, polibek na holou kůži a on se nemohl probudit. Ale stejně... stejně...
Sakra! Jak to, že láska zůstává v srdci tak dlouho?
Já sám jsem se uložil do obýváku na můj velice nepohodlný gauč (sice je lepší ležet na zemi, ale popravdě, nastydnout nemíním) a pokoušel jsem se usnout. Ale nešlo to. Pořád jsem musel přemýšlet. Proč ho Midori vyhodila? Pokud věděl, tak byli šťasní, žili spolu asi tři roky. Poznali se na vejšce a jiskra přeskočila. ŸeSung mi pak vyprávěl všechny podrobnosti jeho vztahu, jako chlap chlapovi, víš co, čistě mezi námi... nikdy jsem ani neřekl, že jsem gay. Neví to o mně. A tak to musí zůstat. A on sám mu určitě zítra řekne, proč je najednou na ulici...
***
Ráno bylo přesně takové, jak jsem si myslel... Probudil se s šílenou opicí a vůbec nevěděl, kde je. Když mu to docvaklo, měl druhý problém - jak se sem dostal... Takže mi nezbývalo nic jiného než mu onen včerejšek vyprávět a pak ho ještě léčit z kocoviny. Ještě že mám zásobu okurek. Ach jo...
"Proč jsem se tak zřídil?" ptal se, s obkladem na hlavě.
"Me se ptáš?" opáčím s ironickým úšklebkem na rtech. "Stojí ti to za to? Kůli ženské..." To bych asi nikdy nepochopil...
"To bys nepochopil..."
Aha, bingo... i myslíme na stejnou věc... každý však z jiného pohledu...
"RyeoWook? Ty nemáš přítelkyni?"
Nechtěně vyprsknu smíchy. V tom okamžiku jsem u pusy držel hrnek, takže většina čaje se nyní nacházela na zemi. To byla gólová otázka. "Ne, nemám..." pokouším se o vážnou odpověď. Nevím, proč mi to přijde tak směšné.
"Proč ne?"
Ještě lepší... "Řekněme že se nerad vážu."
"Aha:"
Aha...
Nastala trapná chvilka ticha.
"Asi mi nepovíš, proč tě Midori vyhodila, že ne?"
Mlčí. Dobře, takže nepoví. Aspoň teď ještě ne...
***
Opice ho přešla až k večeru. Do té doby jsem doma nemohl nic. Tedy mohl, ale hrozilo, že by YeSungovi praskla hlava. Sám jsem párkrát v takovém stavu byl a televize ani rádio nepřipadaly v úvahu. Tomu tedy říkám Vánoce... Tak jsem ho nechal to vyspat a sám jsem si četl v obejváku knížku. Taky jsem uvařil večeři. Tedy ne že bych byl nějaký mistr kuchař, ale i já zvládnu udělat pár řízků. Hlavně ne kapra, protože ryby nejím. A to ani o Vánocích...
Večeře byla tichá, nikdo nemluvil. Jen jednou jsem se o to pokusil, ale neaktivita z druhé strany mě uvrhla do odpovídajícího mlčení. Byly doby, kdy jsme si s YeSungem mohli povídat o všem. Byly doby, kdy jsme před sebou neměli tajemství. Byly doby... Kde jsou ty doby?
Kde?
***
Protože bydlím sám a rodiče mi dávno zemřeli, nemám žádný stromeček ani dárky. Že je to hrozné? Proč? Mně to vyhovuje. Že se cítím sám? Ne. Teď tu mám YeSunga. Sice po opici a nekomukativního, ale je tu... Sedí vedle mě na gauči a v ruce drží hrnek s teplým čajem. Otázka je, jestli mu pomůže. Ten pohled mi taky dělá starosti. Je takový skelný, jako by se díval skrs hrnek, ne do něj. Vyhazov od Midori ho asi hodně sebral.
"Třeba tě ještě vezme zpátky, " nadhodím, ale hned tuším, že jsem měl raději mlčet.
Ten sarkastický smích, až výsměšný... měl jsem mlčet...
"Ne, o tom vážně pochybuju..."
"Proč?" naléhám a přemýšlím, co sakra může být tak vážný důvod. Napadá mě jediné. Nevěra... Ale k němu mi to nejde. Ne, YeSung takový přece není... Tedy, oprava, nebyl... pár let jsme se neviděli...
"Vážně to chceš vědět, Jo?" otočí se ke mně. "Ale slib mi, že mě nevyhodíš na ulici jako Midori. Slib mi to..."
"Čestný skautský..." Ne že bych byl skaut.
"Midori přišla na to, že jsem jí podváděl... " A bum. Palice dala mým iluzím silnou ránu. "A ne jednou, " pokračoval. "Bylo jich hodně. Pokud vím, víc jak dvacet. A většina na jednu noc. Mladší než já. Vždycky mladší než já..."
"To je normální..." přeci nebude se starou babou...
"Ne, tohle je jinak...." potřese hlavou. "Víš, když jsem nastoupil do zaměstnání, byl jsem nováček. Nikdo mě nebral vážně, nevěděl jsem, kdy a jak začít. A pak si mě zavolal. Šéfův poradce. Bylo mu kolem čtyřiceti, byl dobře stavěnej, s manželkou a dvěma dětma. řekl mi, že se mu líbím a že by se mohlo stát, že bych si polepšil v práci. Kdyby..."
Nemusel dokončovat větu. Bylo mi to jasný. Kdyby se s ním vyspal. "Udělal jsi to?" Blbá otázka...
Přikývnul a napil se čaje. Upíral pohled někam ke dveřím, takže si nevšiml, že zavírám ruce v pěst, jak jen to jde. A koušu se do jazyka. Nesmím dát na sobě znát, že doufám. Že doufám...
Pokračoval. "Nejdřív jsem to nesnášel. Ale po čase jsem si zvykl, začalo se mi to líbit - s ním... A plat jsem měl taky vyšší a vyšší. Nevím, jak to dělal, asi měl na šéfa nějaký vliv. Každopádně se to dařilo. Midori mě podporovala, o ničem nevěděla a já jí to neřekl... Jako teď si o mně mysli, co chceš, ale později začal jsem si kluky vyhledávat sám. Prostě se mi to líbilo, víc než s Midori, takže jsem byl časteji v klubech než s ní. Jednou mě tam viděla vcházet jedna její kamarádka. A byla to taky ona, kdo mě s tím klukem vyfotil a poslal to Midori. Měli jsme hádku, po který mi oznámila, ať vypadnu. Odešel jsem. Do hospody. Když jsem se vrátil, měl jsem kufry na schodech..."
A zbytek už známe...
Neodvarcí zrak od dveří, jako by si už počítal cestu z bytu...
Mezitím já byl šťastnej. Dozvědět se něco, o čem jsem kdysi jen snil, že bych mohl mít YeSunga v náručí, líbat ho, objímat, milovat se s ním... žít s ním. Vyfouknout ho Midori, kterou jsem nikdy neměl rád... a nyní mi ho ona sama dala... jako dáreček k Vánocům... Otázka však je - bude chtít ON mít něco se MNOU? Jsme kamarádi ze školy. Nebude to pro něj překážka?
"Nic neříkáš, " skoro zašeptá YeSung. Hlas se mu třese a já si uvědomí, že strachem. On se opravdu bojí... Bojí se...
Obejmu ho. Jen tak ležérně, jednou rukou kolem ramen. Pod mým dotekem cukne. On si opravdu myslí, že bych ho mohl třeba uhodit? Blázínek...
"Neboj, nevyhodím tě... Zůstaneš pěkně tady v teple, se mnou. Nikam tě nepustím..."
Prodce trhne hlavou směrem k mé maličkosti a nejspíš se chce zeptat, jak to myslím. Na to mu nedám čas a políbím ho. Nečekal to, ale neuhnul... Líbám ho pomalu, něžně, objetí zesílím, jako bych se bál, že uteče. Ale evidentně to nemá v plánu, připojí se ke mně a když náš první polibek skončí, sjme oba slušně zadýchaní...
"Tady máš otázku na svou otázku, proč nemám holku..." žašeptám mu do ucha a kousnu do lalůčku... "A nikdy mít žádnou nebudu... Na tenhle den jsem čekal... hrozně dlouho..."
"Jak dlouho?" táže se a vypadá to, že se odpovědi i bojí.
"Od střední... od prvního okamžiku, kdy jsem tě uviděl, v uniformě, malýho, nesmělýho, bojácnýho... Od doby, kdy jsem tě vzal pod ochraná křídla. Neumíš si představit, jak jsem trpěl, když jsi chodil s nějakou holkou... Bože jak já trpěl... Ale teď je to v pořádku... Teď tě mám... Držím tě v náruči... YeSung, teď nemáš kde bydlet... nechceš bydlet se mnou?"
Ta otázka ze mě vypadla tak rychle...
Ale on si s odpvědí dal pěkně načas...
"Jo... Rád..."
"YeSung..." žašeptám a přitisknu ho k sobě. Cítím tlukot srdce, cítím jeho dech. Jsem šťastný. Vím, že nebudu jeho první. Nebudu ani poslední a něco mi říká, že ani jediný. Ale mně je to jedno. Asi jsem divnej, ale v touhle chvíli, v tento můj vysněný moment, chci být jen s ním. Jak dlouho to může trvat?
Nevím.
Neřekl mi, že mě miluje. Nechci, aby mi to tvrdil, jestli to necítí. Třeba jednou bude, třeba nikdy. To teď teřeším. Teď řeším sebe a tento okamžik, to, že mi otevírá brány, vítá mě, nechá mě vstoupit. To je to jediné, na čem mi záleží.

Chci něco, o čem vím, že je nesplnitelné.

Chci, aby tato noc trvala navždy.Zdroj: http://sapphire-cyon.one-forum.net

Ponožky Super Junior

19. června 2009 v 15:32 | Kyu |  °°Super Junior°°
Já chcu tééš také ponožký T_T xDxD
Líbí se mi ty s KangInem ^^ xD

"Fat women/girls are lazy"

17. června 2009 v 21:51

Super Junior Yesung has startled singer Yang HeeEun when saying that he thinks fat woman/girl are lazy.

On the show "Quiz to change the world" (Saebaqui) which was aired on June 13th, Yesung is the one who chose the right answear for the question "The indecent image of woman wear mini-skirt", there were "Woman who has hair on their legs", "Woman who open their legs when sitting", Yesung had chosen "Woman who has fat legs".

When the MC aksed him the reason for his choice, he said "I think that fat woman/girl are lazy". Immediately, singer Yang HeeEun retorted "So you mean that I'm lazy ?" which Yesung said it's just for young woman.

The other guests said "So you mean that Yang HeeEun-sshi is old ?" which Yesung said "Yang HeeEun sunbaenim is not fat" and "(Her body) fits her", saved him from her angry.


Czech Translation

Super Junior Yesung překvapil zpěvačku Yang HeeEun, když řekl, že si myslí, že obézní ženy/dívky jsou líné.

Na ukázku "Kvíz ke změně světa" (Saebaqui), který byl vysílán 13. června, Yesung byl jediný, který vybral spárvnou odpověď na otázku "Neslušná image žen, nosících minisukně", bylo tam "Ženy, které mají chlupy na nohou", "Ženy, které odhalí své nohy, když sedí", Yesung vybral "Ženy, které mají tlusté nohy".

Když se ho MC zeptal na důvod jeho výběru, řekl "Myslím si, že obézní ženy/dívky jsou líné"
Ihned zpěvačka Yang HeeEun odsekla "Takže si myslíš, že jsem líná?" ale Yesung řekl, že to myslel jen v souvislosti s mladými ženami.
Další host řekl "Takže si myslíš, že Yang HeeEun-sshi je stará?" a Yesung řekl "Yang HeeEun sunbaemi není tlustá" a "(Její tělo) se k ní hodí", zachránil se tak před jejím vztekem.
SungHeeWook

17. června 2009 v 16:25 | Kyu |  °°Super Junior°°

O tohle jsem vás nemohla prostě připravit xDxDxD


Donghae cried when thinking about his Dad

16. června 2009 v 17:28 | Kyu |  >Donghae

Super Junior Donghae had cried when thinking about his Dad who had passed away because of the cancer 3 years ago.

MC Ji SeokJin asked Donghae "You miss your Dad a lot, right ?" which he nodded his head and said "Yes"

Donghae said "Lately, when we got the No.1 award, the other members will call their parents to hear congratulation, but I can't do that" and "I miss my Dad. He's like my best friend...." and cried. He also confessed "Not long ago, I had a chance to sing with NamJin the song <Doongji> on the stage, that is the favorite song of my Dad, who wants to be a singer" and "I has cried a lot behind the stage"

Leeteuk said "I had met Donghae's Dad long ago" and "On that day, Donghae's Dad had held my hands and said to me 'You guys have suffered a lot. Donghae is a timid person. I've already become a burden to Donghae, so I hope you will protect/take care of him from now on', I can't forget that image of a Dad is requesting" and cried.

EunHae 7

14. června 2009 v 11:47 | Kyu |  >>Pairing
Takže takhe nějak dopadá když si někdo hraje xDxD .. LoL .. Nějak se mi ale nelíbí to, co z toho vyšlo.. oO