Prosinec 2009

Welfare-TV Sharing Concert

28. prosince 2009 v 21:36 | kyasurin |  >Donghae


Sr: ELFISH.cc&百度李东海吧
Photo by:
Stacey
Reup by
Super Girls @ sj-world.netHangengova kauza

27. prosince 2009 v 13:10 | kyasurin |  >>News
Ještě se to oficiálně nepotvrdilo, ale podle všeho se k Hangeng přidali i další členové (Leeteuk, Eunhyuk, Kangin, Yesung, Donghae), kteří vystoupili proti SM. Jediný důvod, proč zprávy zmínili Hangeng jako prvního, je jeho národnost.

Krom toho... Super Junior M mělo vystupovat na Passionate Animation Festival, místo toho seznam obsahuje pouze Henryho jméno. Reportéři si toho všimli a zjistili, že Henry namísto aby vystupoval se SJM, bude vystupovat s čínskou umělkyní Zhang Li Yin a budou zpívat její píseň "Love me".
Vystoupení SJM se zrušilo kvůli sporu Hangeng s SM. SM prohlásilo, že SJM nemůže vystupovat z "osobních důvodů". Zaměstnanci festivalu řekli:
Poté jsme se dozvěděli, že SJM nedoazí, kvůli rušení Hangeng smlouvy, společnost řeší tento problém s Hangeng. Během tohoto období, kdy Hangeng opouští skupinu, SJM se dočasně rozpadne a Henry bude společně se Zhang Li Yin representovat společnost tím, že zformují skupinu pro budoucí podporu.

Cr:
k-pop-hip-hop.blog.cz; sapphire-cyon.one-forum.net

Tic Toc Performance

26. prosince 2009 v 14:28 | kyasurin |  >>Other videos

Tic Toc Performance. Žádná novinka, to jistě všichni víte :D .. Jen tak jsem ale jezdila po youtube.com, až jsem znova narazila na tuhle perfku... Ach, kde jsou ty staré časy? Ty časy bez problémů, kdy povětšinou nezpívali jen Kyuhyun, Ryeowook a Yesung? Stýská se mi po starých Super Junior T__T

Donghae pics 11

26. prosince 2009 v 13:54 | kyasurin |  >Donghae
Cr: super-donghae
Reup: cleaver487 @ sj-world.net

Jumunjin Trailer

26. prosince 2009 v 13:30 | kyasurin |  >Kibum

Cr: sapphire-cyon.one-forum.net

A (Middle) Nap Pictures

26. prosince 2009 v 13:29 | kyasurin |  >KibumCr: newsen.com; sjw
Reup: Blue´Princez @ sj-world.net

Hlavní body obžaloby (Hangengova kauza)

24. prosince 2009 v 18:18 | kyasurin |  >>News
Jak jsme již dříve oznámili, Hankyung ze Super Junior podal žalobu s cílem zrušit platnost jeho smlouvy s SM Entertainment. Předložené písemné obvinění tvrdí, že jeho smlouva s MSP je nespravedlivá ze 6 důvodů.
Za prvé, obvinění tvrdí, že SME byla dominantní stranou při podpisu smlouvy a tak byla napsána v jejich prospěch. Když byla první smlouva byla podepsána v lednu 2003, Hankyung bylo pouhých 17 let a neměl dostatečné informace o korejském zábavním průmyslu. Dvě aktualizace smlouvy provedené v únoru a prosinci roku 2007 byly také pod vedením SME a Hankyung nezbývalo, než přijmout to, co bylo přislíbeno SME.
Za druhé, délka smlouvy je 13 let. Když byla podepsána první smlouva, to bylo na 10 let po vydání prvního alba Super Junior. Po dvou změnách, byla doba prodloužena na 13 let. Smlouva bude trvat nejméně do prosince 2018, kdy bude Hankyung 34 let. Smlouva se automaticky prodlužuje, pokud si Hankyung vezme volno z osobních důvodů, takže skutečná délka může být mnohem delší, než 13 let. Obvinění nazývá toto velkým zásahem do Hankyungových základních lidských práv.
Za třetí, smlouva si vynucuje velké finanční tresty v případě porušení smlouvy, kde se má předejít tomu, aby Hankyung nežádal o propuštění. Pokud by Hankyung porušil smlouvu a přestěhoval se do jiného "zábavní společnosti", má SME vyrovnat 3 krát tolik, co investovali do něj a dvojnásobek toho, co by si vydělala SME po zbývající dobu trvání smlouvy. Obvinění tvrdí, že to znemožňuje Hankyung odejít od SME
Za čtvrté, pokud jde o práva a rozdělení kompetencí, je smlouva nespravedlivá vůči Hankyung. SME je zodpovědná za úkoly, jako je "řízení umělcova popularity" a úkoly jako je "oznamení nových rozvrhů umělce". Na druhou stranu, Hankyung musí akceptovat SME rozhodnutí bez otázek a bez jakýchkoli práv na úpravu smlouvy, což podle obvinění dělá Hankyungův kontrakt nekalým.
Za páté, díky smlouvě se Hankyung stává přepracovaným. Byl nucen zaplatit 10 dolarů během své odborné přípravy za jeho první přestupek pozdní příchod, pokud chyběl, za neposlušnost atd. a 20 dolarů za tyto přestupky zaplatil ještě potom. ?Když nemohl být kontaktován za více než jeden den, bylo SME bylo dáno právo anulovat jejich smlouvu.? Po svém debutu jako člen Super Junior, pokud jeho neposlušnost (škoda?) stála méně než $ 5,000, pak SME musel vykompenzovat 5000 dolarů, pokud škoda přesáhla částku, pak byl povinen nahradit celou škodu. Neměl právo předkládat své stanovisko k jakékoliv záležitosti, a byl nucen řídit se pokyny SME po celou dobu. Obvinění říká, že Hankyung ztratil důvěru v důsledku těchto důvodů.
Vzhledem k pátému důvodu, Hankyung si nebyl schopen dostatečně odpočinout od debutu Super Junior. Obvinění tvrdí, že neměl přestávku za poslední 2 roky vzhledem k jeho nabitému programu. Protože smlouva si vynucuje velké finanční tresty a automatické prodloužení smlouvy délky, musel pokračovat v plnění ve špatném zdravotním stavu. Podle jeho zástupců trpí gastritidou a problémy s ledvinami v důsledku vysokého napětí, stejně jako bolestí v zádech a vyčerpáním. Často požádal o přestávku v důsledku zdravotních důvodů, ale vždy byl odmítnut, tvrdí obvinění.
Za šesté, nedostal vlastní práva týkající se zisku a produktů z jeho výkonu. Práva na všechny skladby a alba patří SME, a to i v případě, že píseň byla napsána umělcem. Zisk byl zvýhodněn pro SME v případě alba, Super Junior obdržela 2% z příjmů pouze v případě, že se prodalo více než 50.000 výtisků, pro digitální prodej obdrželi 10% čistého zisku, pro příjmy ze zahraničí byly dány 60 % z čistého zisku. Prodej alba nic neznamenal, 2% z příjmů byla rozdělena mezi 13 členů. Digitální prodej a příjmy ze zahraničí umělci dostali pouze tehdy, když bylo dosaženo zisku, kterým SME neriskuje ztrátu peněz, podle obvinění.

Cr: sapphire-cyon.one-forum.net
Překlad do češtiny: Markét

Hankyung požádal o ukončení smlouvy s SM Entertainment!

21. prosince 2009 v 20:58 | kyasurin |  >>News
Hankyung, jediný čínský člen Super Junior, zažádal 21. prosince u Soulského centrálního soudu o zrušení kontraktu s SME.
Hangeng, který je v Korei velmi známý a oblíbený měl vždy skvělé předpoklady stát se sólovým umělcem. Říká se ale, že jeho smlouva to neumožňuje.

Tisk zveřejnil:
"Žádné detaily zatím nebyly zveřejněny, co se ukončení kontraktu týče. Důvodem ale nejspíš byla nespravedlivost smloucy a omezení možností osobního rozvoje Hangenga."

Hangengův právník mlčí.

Kopie Hankyungovy žádosti.


V telefoním rozhovoru s agenturou Newsen SME prohlásili, že se pokusí s Hankyungem osobně promluvit. Prý pro dobro Super Junior.

Kyuhyun napsal na svém cyworldu: "Ani zvíře nekousne ruku, která ho krmí.
Nechápu to..."


Nedlouho poté, po vlně kritiky ze strany ELFek, Kyuhyun zavřel svůj cyworld a zanechal zprávu.
"Vybrat si správnou cestu
bylo jediné po čem jsem toužil...

Děsivé...

Nedokážu to pochopit..."


Telefonický rozhovor s Hangengovým právníkem, Kim Jinwookem.
Právník Kim potvrdil, že vyplnili žádost o ukončení kontraktu s SM, ale neřekl nic co se týká Hangenga a aktivit Super Junior, o tom ještě rozhodnuto nebylo.

~Prý byly vyplněny dva druhy žádosti.
> Ano, vyplnily jsme dvě žádosti ohledně exkluzivního kontraktu s SME. První zpochybňuje platnost kontraktu a druhá se týká jeho ukončení. Druhá tedy žádá o ukončení kontraktu, první zajištuje, aby se během vyřizování sporu mohl Hankyung stavět k aktivitám podle jeho vlastní vůle.


~Kdy se k tomuto Hangeng rozhodl?
>Na tohle vám těžko odpovím. Až bude vydáno prohlášení, dozvíte se.

~Je hlavní bod tohoto sporu podobný kauze Dong Bang Shin Ki?
> Z velké části ano. Hankyung podepsal kontrakt na 13 let a jsou zde bezpochyby mnohé nespravedlivé věci, proto se rozhodl k tomuto kroku.

~Kontaktoval ohledně toho DBSK?
> Nejsem si jistý. Hankyung se k celé kauze brzy vyjádří sám.

~Je už známé datum prvního soudního jednání?
> Zatím ne. Situace se zatím řeší. Hangeng tímhle nechce strávit mnoho času. Situace DBSK byla silně medializovaná a prošla si soudem hned několikrát, takže zabrala mnoho času a další 2 měsíce ještě bude trvat, než se naplní rozhodnutí soudu, proto doufáme, že Hankyungova situace bude vyřešena rychleji.

~Uvažuje Hangeng o pokračování aktivit v rámci Super Junior, nebo opustí skupinu?
>Tím si také nejsem jistý. Co se aktivit Super Junior týče, žádné rozhodnutí zatím nepadlo.

~Proslýchá se, že Hankyung plánuje sólové aktivity v Číně.
> O tom jsem zatím neslyšel.

Cr: sapphire-cyon.one-forum.net; sujucz.blog.cz
Překlad do češtiny: Licee
Ze stránek: allkpop.com

___________________________________________________________________________

V záplavě diskuzí okolo drama, které následovy po zprávách, že Hankyung žádá o zrušení smlouvy s SM Entertainment, sám na svém CY vyslovil své myšlenky.

Hankyung na svůj CY napsal:
Jsem v pořádku, teď vím, že vy všechni jste tu pro mě!
I love you all ~ ~ ~


Nic jiného neřekl, ale jsme si jistí, že fanoušci budou mít ještě mnoho starostí o následné vývoje, které se pravděpodobně projeví v roce 2010.

Překlad do češtiny: kyasurin.blog.cz
Ze stránek: allkpop.com

____________________________________________________________________________

Nejprve se vyjádřil Kyuhyun, teď to samé k Hangengovu požadavku o ukončení smlouvy udělal i Donghae.

Donghae napsala na Eunhyukův minihompy:
Frustrovaný...V depresi...Nemám už sílu..Ty?

SM Entertainment ale při rozhovoru po telefonu s Newsen, 22. prosince uvedlo:
"Donghae to napsala na Eunhyukův minihompy ještě před Hangengovým soudním procesem. Tato zpráva byla pouze sdělením jejich osobních pocitů."

>>Takže teď těžko říct, jestli si SME nevymýšlí a říká pravdu...

Překlad do češtiny: kyasurin.blog.cz
Ze stránek: allkpop.com

Kopírujte pouze s celým uvedeným zdrojem!!

Hangeng, Variety Big Brother

20. prosince 2009 v 11:40 | kyasurin |  >Hangeng

Cr: 사랑해요한경
Reup: superlover♫ @ sj-world.net

Sungmin, Frisbee products

20. prosince 2009 v 11:24 | kyasurin |  >Sungmin
Cr:Frisbee & 刀魚@ BLG
Reup: 16candl3s @ sj-world.net

Donghae, Frisbee products

20. prosince 2009 v 11:19 | kyasurin |  >DonghaeCr: Frisbee & 刀魚@ BLG
Post by:
dao_dong@z-zest.com
Reup:
LaCrymaMosa @ sj-world.net

Super Junior at 2009 Melon Music Award

16. prosince 2009 v 20:10 | kyasurin |  >>GalleryCr: nelson.tistory.com; marenubium.net

S.E.O.U.L

15. prosince 2009 v 20:18 | kyasurin |  >>Lyrics
Kyuhyeon) eoneusae haruka ddo jinago
jibeuro hyanghan nayeh balgeoreum
bupun gaseumeh cheoeum shijakhaettdeon keu man keudaero
Jessica) gakkeumeun pi gonhan ilsangsokeh
jichyeobeorin nae momeul ikkeulgo
gireul ddaraseo sumswigo ittneun nayeh jayu

Yes~! neukkyeobwa huimang gadeukhan sesang
Yes~! jeogi nopeun mirae hyanghaeseo
s.e.o.u.l hamkke bulleobwayo kkumi irweojil areumdaun sesang
Ryeouk) eodi seona jeulkeo umi neomchineun got~ saranghae~!
s.e.o.u.l hamkke oechyeobwayo eodiseoreodo useul su ittneun
Taeyeon) haengbok~~ moduga hanadwoeneun sesang

Donghae) eodiseo kkeojyeobeorin naemoseub
huhwoe eobshi saljin anhattneunji
bupun huimangeh cheoeum seolettdeon geumam geudaero
Seohyeon) alsueobneun naeil ii kungkeum hae
eoryeobgo heomhanil ii saenggyeodo gyeondil su isseo negeh bukkeuryeobji anhdorok

Yes~! neukkyeobwa huimang gadeukhan sesang
Yes~! jeogi nopeun mirae hyanghaeseo
s.e.o.u.l hamkke bulleobwa yo kkumi irweojil areumdaun sesang
Ryeowook) eodiseona jeulkeoumi neomchineun got~ saranghae
s.e.o.u.l hamkke oechyeobwayo eodiseorado useul su ittneun

Sunny) haengbok moduga hanadwoeneun sesang mandeureoyo
Sungmin) duryeoun naldo ddaerun himideulddaedo
Taeyeon) moduga himeulmoa kkumeh nalgae pyeol chyeoyo~~~ ooh

s.e.o.u.l (Taeyeon: Weo ooh hu~~)
hamkke bullyeobwayo kkumi irweojil areumdaun sesang (Kyuhyun: sesang~!)
Ryeowook) eodiseona jeulgaumi neomchinneun (Jessica: neomchineun got~) got saranghae
s.e.o.u.l hamkke oechyeobwayo eodiseonado useul su ittneun
haengbok moduga hanadwoeneun sesang mandeuleoyo

Donghae's new hairstyle

15. prosince 2009 v 19:49 | kyasurin |  >DonghaeCr: sapphire-cyon.one-forum.net
Reup:
luc20

S.E.O.U.L Song MV

14. prosince 2009 v 20:59 | kyasurin |  >>MV

S.E.O.U.L Song MV pics

14. prosince 2009 v 20:58 | kyasurin |  >>GallerySuper Junior vyhráli 3 ceny na "24th Golden Disk Award"

14. prosince 2009 v 11:35 | kyasurin |  >>News
Super Junior vyhráli 3 ceny na "24 Golden Disk Award", které se konaly 10. prosince 2009 v Olympic hall, Seoul Olympic Park.

Ceny:
Disk bonsang - 3rd album "Sorry sorry"
Disk daesang - 3rd album "Sorry sorry"
Samsung YEPP cena popularity

Při předávání ceny Disk daesang, člen Leeteuk řekl: "Děkuji, děkuji, děkuji. Protože jsme se stali zpěváky, vždycky jsme snili o tomhle místě a nyní jsme toho snu dosáhli. Odteď budeme usilovat o splnění našich dalších, větších snů.". "Chci poděkovat našim Everlasting Girlfriends a chci říct, že vás opravdu milujeme i za členy, kteří tu teď s námi nemohou být.

Original article: here
Trans to eng: evanesco @ sj-world.net
Trans to cz: kyasurin.blog.cz

Kopírujte pouze s celým uvedeným zdrojem!!

Sorry Sorry Answer

14. prosince 2009 v 10:59 | kyasurin |  >>Lyrics
Hey~ Whoooahh whoah
I will love you tonight

michidorok neol wonhago isseo yeah
dan harurado neo eobsi an doeneun nan oh~ baby
I hold you in my arms ojik geu sarange simjangi ttwineun geol
nan jeomjeom sumi makhyeowa ireoda jukkesseo I want you baby

neomu neomu areumdawo ne moseube neogsi ppajyeobeorin na
ppajyeobeorin na
geujeo ne nunbiche saro japhyeo gogaejocha dollil sudo eomneun na
babo gateun na
gaseum teojyeo beoril geot gata neoui soneul jabeumyeon ne ipsure ip
matchum halttaemyeon
geunyeomani naege jooin ilsu itneun geol I'm a slave for you~

Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby
Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby
nan nan nananana nanana nana nanana nana nanana (lalalala)
nan nan nananana nanana nana nanana nana nanana nanana

haengbokhan baborado doen gibun neukkil su itgenni yeah
nal gajyeodo neon neon gwaenchanha geudaero sigani meomchwoseo
hanaui naigil wonhae

neomu neomu areumdawo ne moseube neogsi ppajyeobeorin na
ppajyeobeorin na
geujeo ne nunbiche saro japhyeo gogaejocha dollil sudo eomneun na
babo gateun na
gaseum teojyeo beoril geotgata neoui soneul jabeumyeon
ne~ ipsure ip matchundamyeon
geunyeomani naege jooin ilsu itneun geol I'm a slave for you~

Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby
Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby

sangsanghan su eobseo neoreul ilhneundaneun geot
nega eobsi saraganeun salmiran geot
isunganeun kieokhalkke maengsehalkke
neol cheoeumcheoreom baraboneun haebaraki boy

machi neonnareul guwonhake bonaejin geol
saranghaneun salmi naege heorakdwin geol
geudaemaneuro naneun chungbunhae finally you're in my life

Sorry baby sorry baby neoman neoreul saranghaeseo mianhae
cheongmal mianhae
Shwaty baby shwaty baby geudaemaneul barabwaseo mianhae
cheongmal eojjeol suga eobtna bwa

Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby
Sorry sorry sorry sorry naega naega naega meonjeo nege nege nege
ppajyeo ppajyeo ppajyeo beoryeo baby
shawty shawty shawty shawty nuni busyeo busyeo busyeo sumi makhyeo
makhyeo makhyeo naega michyeo michyeo baby

Realize the heat, the lie
Baby, give me can't deny
sori naeji malgo urin geujeo i gongganeul neukkyeo
gipi bbajyeodeuneun sarang jeunghuguneul neukkyeo
jeoldae byeonhajido malja heeojiji malja
naboda deo saranghae maleul haejuja
baek beondo man beonirado
On and on Precious love

nan nan nananana nanana nanana nana nanana (lalalala)
nan nan nananana nanana nana nanana nana nanana nanana